> PRACA > Gliwice

Automatyk w Gliwice, Śląskie sprżedam

Opis stanowiska: opieka techniczna nad powierzonym parkiem maszyn, analizowanie problemów związanych z pracą urządzeń produkcyjnych, eliminowanie przestojów produkcyjnych oraz dbanie o utrzymanie ciągłości produkcji, usuwanie bieżących awarii maszyn, prowadzenie działań prewencyjnych z zakresu utrzymania ruchu, aktualizacja dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń technicznych. Od Kandydatów oczekujemy: wykształcenia wyższego technicznego, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, umiejętności pracy w zespole, podstawowej umiejętności programowania sterowników PLC, podstawowej umiejętności programowania robotów przemysłowych (mile widziane), solidności i odpowiedzialności, dyspozycyjności oraz gotowości do pracy w systemie zmianowym, prawo jazdy kategorii B. Oferujemy: pracę stacjonarną, stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie proporcjonalne do posiadanego/zdobywanego doświadczenia, specjalistyczne szkolenia oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia, dostęp do nowych technologii stosowanych w przemyśle, miłą atmosferę pracy.

Detale ogłoszenia: Automatyk
Sprzedawca: PROPOINT SP. Z O.O. SP. K.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoŚląskie
Miasto:Gliwice