> PRACA > Gliwice

Doradca ds. Nieruchomości w Gliwice, Śląskie sprżedam

Twoje zadania: Systematyczne pozyskiwanie nieruchomości w oparciu o umowy na wyłączność, Utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami, Organizacja cyklu sprzedaży i marketingu własnej bazy ofert nieruchomości, Realizacja celów sprzedażowych, Współpraca z zespołem i dbałość o pozytywne relacje, Rozwój i realizacja własnych pasji. Czego oczekujemy: Gotowości do systematycznej pracy oraz chęci rozwoju, Determinacji w realizacji celów, Umiejętności słuchania, kojarzenia faktów i wyciągania wniosków, Umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji, Kreowania rozwiązań i proaktywności. Co otrzymasz: Sprawdzone rozwiązania, pozwalające podpisywać umowy na wyłączność, - pewne wynagrodzenie i komfort sprzedaży, Progresywny system wynagrodzeń, Efektywne narzędzia sprzedażowe (intuicyjny system informatyczny, ułatwiający obsługę klientów, praca w infrastrukturze Google Aps for Work), Pełne wdrożenie i wsparcie mentorsko-coachingowe, Szkolenia rozwojowe, doskonalące umiejętności interpersonalne oraz sprzedażowe, Skuteczny marketing ofert wspierający sprzedaż (reklama nieruchomości w social media, przygotowanie do sprzedaży zgodnie ze sztuką home stagingu), Pracę z profesjonalistami i branżowymi ekspertami, m.in. w zakresie marketingu i kwestii prawnych oraz nowoczesnych technologii, Miejsce w zespole, budującym atmosferę wsparcia i zrozumienia.

Detale ogłoszenia: Doradca ds. Nieruchomości
Sprzedawca: Freedom Nieruchomości
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoŚląskie
Miasto:Gliwice