> PRACA > Gliwice

Junior Project Manager w Gliwice, Śląskie sprżedam

Opis ogłoszenia:

Opis stanowiska: Zarządzanie w ramach prowadzonych projektów kilkuosobowymi zespołami; Kompleksowe zarządzanie projektami informatycznymi dotyczącymi utrzymania i rozwoju aplikacji, zgodnie z metodologią i przyjętymi standardami, współudział w wypracowywaniu wewnętrznej metodologii; Nadzór nad realizowanymi projektami pod kątem budżetowym, realizacji zakresu, harmonogramu; Aktywna współpraca z klientem biznesowym; Wsparcie działu handlowego w procesie analizy potrzeb klienta i rozbudowy zakresu usług świadczonych dla Klienta; Tworzenie dokumentacji projektowej. Nasze wymagania: Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne lub pokrewne); 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku, w pracy w obszarze zarządzania projektami (Project Management); Znajomość metodyk / wzorców / dobrych praktyk w obszarze zarządzania projektami; Duża samodzielność, odpowiedzialność oraz nastawienie na rozwiązywanie problemów, doskonałe zdolności organizacyjne i współpracy z ludźmi; Entuzjazm, zainteresowanie i motywacja do rozwoju w zakresie zarządzania projektami; Otwartość na nowe rozwiązania, elastyczności w działaniu; Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne: komunikacji, współpracy, adaptacji; Swobodne posługiwanie się językiem angielskim: biznesowym i technicznym. Mile widziane/Dodatkowe atuty: Doświadczenie w realizacji projektów informatycznych; Znajomość metodyk PMI, Prince, Scrum, Kanban, inne. Oferujemy: Odpowiednie wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia; Atrakcyjne technologicznie projekty prowadzenie dla uznanych firm polskich i zagranicznych; Możliwość rozwoju we współpracy z najwyższej klasy ekspertami, dzielenia się wiedzą w ramach naszych wewnętrznych centrów kompetencji; Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z benefitami; Samodzielność – osoby ceniące samorozwój przy odpowiednim wsparciu kadry menedżerskiej mają możliwość wpływu na sposób wykonywania pracy (proces developmentu, proces zarządzania projektem).

Detale ogłoszenia: Junior Project Manager
Sprzedawca: Exorigo Upos sp. z o.o.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoŚląskie
Miasto:Gliwice
Kategoria:PRACA
 To ogłoszenie jest starsze niż 2 miesiące.
 Edytuj